dowolna

Domy z garażem Kamień Pomorski - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu

31 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

31 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom szeregowy Kamień Pomorski

Kamień Pomorski,zachodniopomorskie

790 000 zł215 m² 3 674,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:180 m²

Na sprzedaż dom w Kamieniu Pomorskim w zabudowie szeregowej. Kuchnia -1 Pokój -5 Łazienka-3 Garaż -1 Pralnia -1 Na sprzedaż dom trzy kondygnacyjny w zabudowie szeregowej w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kamień Pomorski

Chopina,Kamień Pomorski

1 290 000 zł179 m² 7 210,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:815 m²

Przedstawiamy parterowy dom jednorodzinny z wbudowanym garażem o powierzchni użytkowej 178,9 m2 położny w Kamieniu Pomorskim zgodnie z projektem Kornelia. Nieruchomość oddalona 6 km.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Kamień Pomorski,zachodniopomorskie

899 000 zł191 m² 4 706,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:691 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 191 m2 znajdujący się na os. Chopina przy ul. Witosa w Kamieniu Pomorskim. Na powierzchnie użytkową domu składają się : Parter o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Brzozowa

Centrum,Kamień Pomorski

809 000 zł127 m² 6 370,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:627 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Komfortowy bliźniak z dużą działką, garażem i tarasem 6 km od morza! Na sprzedaż użytkowy i efektowny dom w zabudowie bliźniaczej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kamień Pomorski

Chopina,Kamień Pomorski

425 000 zł97 m² 4 381,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom parterowy z poddaszem użytkowym i garażem, położony na Osiedlu Chopina w Kamieniu Pomorskim. W pobliży nieruchomości usytuowana jest ścieżka dla pieszych i rowerów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kamień Pomorski

Chopina,Kamień Pomorski

1 100 000 zł132 m² 8 352,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Przestawiamy dom do zamieszkania w zabudowie bliźniaczej wykończony w wysokim standardzie położony w miejscowości Kamień Pomorski 6,5 km od morza. Miejscowość słynie z urokliwego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Chopina

Chopina,Kamień Pomorski

920 000 zł187 m² 4 919,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 112 m²

Prezentujemy Państwu nowo wybudowany dom nad morzem w stanie deweloperskim do wykończenia zaprojektowany według Projektu Jaskółka 5 z garażem w wersji odbicie lustrzane. Usytuowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kamień Pomorski

Kamień Pomorski,zachodniopomorskie

699 000 zł220 m² 3 177,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:495 m²

Przedmiotem ogłoszenia jest przestronny dom jednorodzinny położony na osiedlu w Kamieniu Pomorskim. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numeremklucze do nieruchomości są wyłącznie w naszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kamień Pomorski

Kamień Pomorski,zachodniopomorskie

310 000 zł50 m² 6 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:80 m²

Na sprzedaż przedstawiamy lokal mieszkalny w budynku szeregowym o powierzchni użytkowej 50 m2 znajdujący się w miejscowości Kamień Pomorski. Miejscowość położona 7 km od nadmorskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Kamień Pomorski

Kamień Pomorski,zachodniopomorskie

3 499 999 zł270 m² 12 963 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:5 900 m²

Na sprzedaż duży dom nadający się na prywatą rezydencję bądz pensjonat dla ludzi ceniących sobie spokój i ciszę. Dom zadbany i dobrze utrzymany posadowiony na dużej działce na której.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kamień Pomorski

Kamień Pomorski,zachodniopomorskie

990 000 zł139 m² 7 127,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 018 m²

Przedstawiamy dom wolno stojący jednorodzinny z garażem o powierzchni użytkowej 138,9 m2 zlokalizowany w Kamieniu Pomorskim. Nieruchomość oddalona 6 km od nadmorskiej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kamień Pomorski

Kamień Pomorski,zachodniopomorskie

850 000 zł183 m² 4 644,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Na sprzedaż dom do zabudowy bliźniaczej w Kamieniu Pomorskim w stanie deweloperskim z poddaszem użytkowym Nowoczesny budynek o funkcjonalnym wnętrzu gwarantujący komfort użytkowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kamień Pomorski

Kamień Pomorski,zachodniopomorskie

210 000 zł200 m² 1 050 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

Przedmiotem oferty jest budynek gospodarczy o łącznej powierzchni zabudowy 200 m2 położony na działce 1050 m2 - 5 minut spokojnej jazdy od centrum Kamienia Pomorskiego. Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kamień Pomorski

Kamień Pomorski,zachodniopomorskie

535 000 zł140 m² 3 821,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:288 m²

Na sprzedaż prezentujemy dom w zabudowie bliźniaczej znajdujący się w Kamieniu Pomorskim 150 metrów od Portu Marina. Budynek wybudowany z gazobetonu i cegły, mur dwuwarstwowy, dach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Chopina

Kamień Pomorski,zachodniopomorskie

980 000 zł283 m² 3 462,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:691 m²

Przedstawiamy dom wolno stojący znajdujący się na Osiedlu Chopina w miejscowości Kamień Pomorski. W bliskości usytuowana jest ścieżka dla pieszych i rowerów prowadząca nad morze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kamień Pomorski

Kamień Pomorski,zachodniopomorskie

598 000 zł75 m² 7 973,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:310 m²

Prezentujemy dom położony w bardzo atrakcyjnej okolicy na nowo powstającym osiedlu domów jednorodzinnych zlokalizowany w miejscowości Kamień Pomorski. Na terenie miejscowości mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Różana

Kamień Pomorski,zachodniopomorskie

1 150 000 zł120 m² 9 583,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:588 m²

Do sprzedania dom na działce 588m2 przy drodze gminnej.Powierzchnia użytkowa 120m2+grzany garaż 26m2 z poddaszem.Na parterze salon z jadalnią i aneksem kuchennym,łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Kamień Pomorski

Kamień Pomorski,zachodniopomorskie

998 000 zł150 m² 6 653,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:620 m²

Na sprzedaż dom na osiedlu Chopina wykończony pod klucz. Pow działki 620 Pow dom 150 Pokoje 4 łazienka 1 Kuchnia 1 Na sprzedaż nowy dom jednorodzinny w Kamieniu Pomorskim na Osiedlu Chopina. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kamień Pomorski

Kamień Pomorski,zachodniopomorskie

1 450 000 zł430 m² 3 372,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:509 m²

Poszukujecie ciekawej inwestycji pod apartamenty lub hotel z widokiem na wody Zalewu? W naszej ofercie posiadamy dokładnie coś takiego. Nieruchomość zlokalizowana jest w śródmieściu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kamień Pomorski

Kamień Pomorski,zachodniopomorskie

599 000 zł482 m² 1 241,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:441 m²

Przedstawiam na sprzedaż budynek mieszkalny jednorodzinny z usługami na parterze. Nieruchomość znajduję się w Kamieniu Pomorskim, położonym tuż nad brzegiem malowniczego Zalewu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kamień Pomorski

Kamień Pomorski,zachodniopomorskie

558 000 zł80 m² 6 975 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:311 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu deweloperski dom wykonany w nowoczesnej technologii energooszczędnej na nowopowstającym osiedlu domów jednorodzinnych. Jest to nowoczesny dom z poddaszem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wolińska

Kamień Pomorski,zachodniopomorskie

990 000 zł161 m² 6 141,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Oferujemy Państwu nowy budynek mieszkalny, jednorodzinny w zabudowie grupowej położony w Kamieniu Pomorskim przy ulicy Wolińskiej. Uwaga! Kupujący zwolniony z opłaty 2% podatku od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kamień Pomorski

Kamień Pomorski,zachodniopomorskie

860 000 zł120 m² 7 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

Przedmiotem sprzedaży jest stylowy dom jednorodzinny położony Kamieniu Pomorskim do plaży nadmorskiej w Dziwnówku to zaledwie 6 kilometrów. Projekt domu Jaskółka 5 z garażem. Oglądanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kamień Pomorski

Kamień Pomorski,zachodniopomorskie

699 000 zł200 m² 3 495 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:495 m²

Przedstawiamy budynek mieszkalny zlokalizowany w miejscowości Kamień Pomorski, powiat kamieński. Na terenie miejscowości mieści się Port Marina przy Zalewie Kamieńskim. Nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kamień Pomorski

Kamień Pomorski,zachodniopomorskie

850 000 zł317 m² 2 681,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:679 m²

Dom w pasie nadmorskim. Dom wolnostojący z roku 1991,swieżo po remoncie, plus mały parterowy z pięcioma pokojami z łazienkami na wynajem, położony w nadmorskiej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kamień Pomorski

Kamień Pomorski,zachodniopomorskie

440 000 zł100 m² 4 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Oferujemy na sprzedaż dom 100 m2 położony na działce ok. 5000 m2, oraz halę ok. 400 m2, położony w spokojnej okolicy Kamienia Pomorskiego. Na oglądanie proszę umawiać się telefonicznie pod nr.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Chopina

Kamień Pomorski,zachodniopomorskie

590 000 zł200 m² 2 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:950 m²

Przedstawiamy dom bliźniaczy, parterowy z użytkowym poddaszem w stanie surowym zamkniętym o powierzchni 200 m2 w miejscowości Kamień Pomorski na rogu ulic Stuligrosza oraz Osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Dziwnowska

Kamień Pomorski,zachodniopomorskie

765 000 zł300 m² 2 550 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:710 m²

Przedmiotem sprzedaży jest dom wybudowany w 2005 roku o powierzchni użytkowej 210 m2 położony w cichej i spokojnej części Kamienia Pomorskiego. Budynek położony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Długosza

Kamień Pomorski,zachodniopomorskie

290 000 zł660 m² 439,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:piętro domu

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:660 m²

Oferta przedstawia parter domu do kapitalnego remontu, co daje swobodną aranżację całego wnętrza, a podpiwniczenie lokalu nie ogranicza nas w możliwości dowolnego rozłożenia mediów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kamień Pomorski

Kamień Pomorski,zachodniopomorskie

750 000 zł203 m² 3 694,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:710 m²

Prezentujemy Państwu nieruchomość zabudowaną budynkiem mieszkalnym wraz z garażem położoną w Kamieniu Pomorskim. Budynek jednorodzinny wolnostojący z użytkowym poddaszem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kamień Pomorski

Kamień Pomorski,zachodniopomorskie

850 000 zł317 m² 2 681,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:679 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Basztowa

Kamień Pomorski,zachodniopomorskie

320 000 zł103 m² 3 093,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

0% - - dotyczy ofert, których zdjęcia mają znak 0% uwaga oferta 0% - kupujący nie płaci prowizji, koszty biura ponosi sprzedający. Oferta na wyłączność, umowa tylko Z naszym biurem! Polecam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Krasickiego

Kamień Pomorski,zachodniopomorskie

380 000 zł200 m² 1 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

0% - - dotyczy ofert, których zdjęcia mają znak 0% oferta 0% - koszty pośrednictwa W całości ponosi sprzedający. Bliźniak w Kamieniu Pomorskim w zacisznej i kameralnej uliczce. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Willowa

Kamień Pomorski,zachodniopomorskie

380 000 zł201 m² 1 890,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Wolińska

Kamień Pomorski,zachodniopomorskie

350 000 zł190 m² 1 842,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

0% - - dotyczy ofert, których zdjęcia mają znak 0% Na działce o powierzchni 1180 m2 posadowiony jest budynek mieszkalny o powierzchni użytkowej 160 m2, plus skosy i poddasze dające.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Wolińska

Kamień Pomorski,zachodniopomorskie

350 000 zł160 m² 2 187,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

0% - - dotyczy ofert, których zdjęcia mają znak 0% Prezentujemy Państwu piękny dom typu willa położony w centrum Kamienia Pomorskiego. Na działce o powierzchni 1093 m2 posadowiony jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Wolińska

Kamień Pomorski,zachodniopomorskie

370 000 zł160 m² 2 312,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

0% - - dotyczy ofert, których zdjęcia mają znak 0% Prezentujemy Państwu pi piekny dom jednorodzinny położony w willowej części Kamienia Pomorskiego. Na działce o powierzchni 1093 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Chopina

Kamień Pomorski,zachodniopomorskie

740 000 zł227 m² 3 264,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

0% - - dotyczy ofert, których zdjęcia mają znak 0% oferta 0% - koszty pośrednictwa W całości ponosi sprzedający. Prezentujemy Państwu dom jednorodzinny z użytkowym poddaszem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kamień Pomorski

Kamień Pomorski,zachodniopomorskie

420 000 zł150 m² 2 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

0% - - dotyczy ofert, których zdjęcia mają znak 0% Prezentujemy Państwu dom jednorodzinny parterowy z użytkowym poddaszem powstały w 2007 roku położony w Kamieniu Pomorskim na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kamień Pomorski

Kamień Pomorski,zachodniopomorskie

2 000 000 zł200 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

0% - - dotyczy ofert, których zdjęcia mają znak 0% Prezentujemy Państwu nowy dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 200 m2 położony na przedmieściach Kamienia Pomorskiego (3 km), (11 km) od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Słoneczna