dowolna

Domy z poddaszem Kamień Pomorski - Ogłoszenia wynajmu i sprzedaży

25 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

25 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Kamień Pomorski

Kamień Pomorski,zachodniopomorskie

210 000 zł200 m² 1 050 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

Przedmiotem oferty jest budynek gospodarczy o łącznej powierzchni zabudowy 200 m2 położony na działce 1050 m2 - 5 minut spokojnej jazdy od centrum Kamienia Pomorskiego. Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Kamień Pomorski

Kamień Pomorski,zachodniopomorskie

185 000 zł90 m² 2 055,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 636 m²

Przedmiotem sprzedaży jest 1/2 domu o powierzchni całkowitej 90m2 w cichej i spokojnej miejscowości położonej zaledwie 10 km od Kamienia Pomorskiego. Klucze w biurze na oglądanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kamień Pomorski

Kamień Pomorski,zachodniopomorskie

925 000 zł250 m² 3 396 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:460 m²

Przedmiotem sprzedaży jest stylowy dom jednorodzinny położony w centrum Kamienia Pomorskiego do plaży nadmorskiej w Dziwnówku to zaledwie 6 kilometrów. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Różana

Kamień Pomorski,zachodniopomorskie

1 150 000 zł120 m² 9 583,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:588 m²

Do sprzedania dom na działce 588m2 przy drodze gminnej.Powierzchnia użytkowa 120m2+grzany garaż 26m2 z poddaszem.Na parterze salon z jadalnią i aneksem kuchennym,łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kamień Pomorski

Kamień Pomorski,zachodniopomorskie

1 450 000 zł430 m² 3 372,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:509 m²

Poszukujecie ciekawej inwestycji pod apartamenty lub hotel z widokiem na wody Zalewu? W naszej ofercie posiadamy dokładnie coś takiego. Nieruchomość zlokalizowana jest w śródmieściu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kamień Pomorski

Kamień Pomorski,zachodniopomorskie

599 000 zł482 m² 1 241,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:441 m²

Przedstawiam na sprzedaż budynek mieszkalny jednorodzinny z usługami na parterze. Nieruchomość znajduję się w Kamieniu Pomorskim, położonym tuż nad brzegiem malowniczego Zalewu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kamień Pomorski

Kamień Pomorski,zachodniopomorskie

558 000 zł80 m² 6 975 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:311 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu deweloperski dom wykonany w nowoczesnej technologii energooszczędnej na nowopowstającym osiedlu domów jednorodzinnych. Jest to nowoczesny dom z poddaszem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Kamień Pomorski

Kamień Pomorski,zachodniopomorskie

2 500 zł90 m² 27,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:45 m²

Polecamy Państwu Ciekawy i Funkcjonalny Dom w zabudowie szeregowej (skrajny segment) o powierzchni całkowitej ok. 90 m2, położony na działce o powierzchni: 45 m2 w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wolińska

Kamień Pomorski,zachodniopomorskie

990 000 zł161 m² 6 141,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Oferujemy Państwu nowy budynek mieszkalny, jednorodzinny w zabudowie grupowej położony w Kamieniu Pomorskim przy ulicy Wolińskiej. Uwaga! Kupujący zwolniony z opłaty 2% podatku od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kamień Pomorski

Kamień Pomorski,zachodniopomorskie

860 000 zł120 m² 7 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

Przedmiotem sprzedaży jest stylowy dom jednorodzinny położony Kamieniu Pomorskim do plaży nadmorskiej w Dziwnówku to zaledwie 6 kilometrów. Projekt domu Jaskółka 5 z garażem. Oglądanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Chopina

Kamień Pomorski,zachodniopomorskie

590 000 zł200 m² 2 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:950 m²

Przedstawiamy dom bliźniaczy, parterowy z użytkowym poddaszem w stanie surowym zamkniętym o powierzchni 200 m2 w miejscowości Kamień Pomorski na rogu ulic Stuligrosza oraz Osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kamień Pomorski

Kamień Pomorski,zachodniopomorskie

265 000 zł155 m² 1 709,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 841 m²

Oferuję na sprzedaż ciepły i słoneczny dom położony w pasie nadmorskim zaledwie 15 minut spokojnej jazdy od centrum Kamienia Pomorskiego. Dom o powierzchni całkowitej 155 m2 natomiast.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Dziwnowska

Kamień Pomorski,zachodniopomorskie

765 000 zł300 m² 2 550 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:710 m²

Przedmiotem sprzedaży jest dom wybudowany w 2005 roku o powierzchni użytkowej 210 m2 położony w cichej i spokojnej części Kamienia Pomorskiego. Budynek położony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Moniuszki

Kamień Pomorski,zachodniopomorskie

320 000 zł100 m² 3 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:45 m²

Prezentujemy Państwu dom w zabudowie segmentowej segment skrajny o powierzchni zabudowy 44 m2 położony w samym centrum Kamienia Pomorskiego. Budynek oddany do użytku w 2006 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kamień Pomorski

Kamień Pomorski,zachodniopomorskie

750 000 zł203 m² 3 694,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:710 m²

Prezentujemy Państwu nieruchomość zabudowaną budynkiem mieszkalnym wraz z garażem położoną w Kamieniu Pomorskim. Budynek jednorodzinny wolnostojący z użytkowym poddaszem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Krasickiego

Kamień Pomorski,zachodniopomorskie

380 000 zł200 m² 1 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

0% - - dotyczy ofert, których zdjęcia mają znak 0% oferta 0% - koszty pośrednictwa W całości ponosi sprzedający. Bliźniak w Kamieniu Pomorskim w zacisznej i kameralnej uliczce. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Kamień Pomorski

Kamień Pomorski,zachodniopomorskie

240 000 zł128 m² 1 875 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

0% - - dotyczy ofert, których zdjęcia mają znak 0% oferta 0% - koszty pośrednictwa W całości ponosi sprzedający. Polecamy Państwu dom w zabudowie bliźniaczej usadowiony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Kamień Pomorski

Kamień Pomorski,zachodniopomorskie

240 000 zł128 m² 1 875 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Willowa

Kamień Pomorski,zachodniopomorskie

380 000 zł201 m² 1 890,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Wolińska

Kamień Pomorski,zachodniopomorskie

350 000 zł190 m² 1 842,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

0% - - dotyczy ofert, których zdjęcia mają znak 0% Na działce o powierzchni 1180 m2 posadowiony jest budynek mieszkalny o powierzchni użytkowej 160 m2, plus skosy i poddasze dające.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Wolińska

Kamień Pomorski,zachodniopomorskie

350 000 zł160 m² 2 187,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

0% - - dotyczy ofert, których zdjęcia mają znak 0% Prezentujemy Państwu piękny dom typu willa położony w centrum Kamienia Pomorskiego. Na działce o powierzchni 1093 m2 posadowiony jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Wolińska

Kamień Pomorski,zachodniopomorskie

370 000 zł160 m² 2 312,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

0% - - dotyczy ofert, których zdjęcia mają znak 0% Prezentujemy Państwu pi piekny dom jednorodzinny położony w willowej części Kamienia Pomorskiego. Na działce o powierzchni 1093 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Chopina

Kamień Pomorski,zachodniopomorskie

740 000 zł227 m² 3 264,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

0% - - dotyczy ofert, których zdjęcia mają znak 0% oferta 0% - koszty pośrednictwa W całości ponosi sprzedający. Prezentujemy Państwu dom jednorodzinny z użytkowym poddaszem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kamień Pomorski

Kamień Pomorski,zachodniopomorskie

420 000 zł150 m² 2 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

0% - - dotyczy ofert, których zdjęcia mają znak 0% Prezentujemy Państwu dom jednorodzinny parterowy z użytkowym poddaszem powstały w 2007 roku położony w Kamieniu Pomorskim na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Słoneczna

Kamień Pomorski,zachodniopomorskie

380 000 zł201 m² 1 890,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kamień Pomorski

Kamień Pomorski,zachodniopomorskie

499 000 zł180 m² 2 772,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

0% - - dotyczy ofert, których zdjęcia mają znak 0% oferta 0% - koszty pośrednictwa W całości ponosi sprzedający. Prezentujemy Państwu nowy dom, położony na przedmieściach Kamienia Pomorskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Willowa

Kamień Pomorski,zachodniopomorskie

380 000 zł201 m² 1 890,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

0% - - dotyczy ofert, których zdjęcia mają znak 0% oferta 0% - koszty pośrednictwa W całości ponosi sprzedający. Przepięknie położony dom w Kamieniu Pomorskim w zacisznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kamień Pomorski

Kamień Pomorski,zachodniopomorskie

750 000 zł227 m² 3 308,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Topolowa

Kamień Pomorski,zachodniopomorskie

485 000 zł105 m² 4 619,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

0% - - dotyczy ofert, których zdjęcia mają znak 0% oferta 0% - kupujący nie płaci prowizji, koszty biura ponosi sprzedający! Polecamy Państwu dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej znajdujący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Kamień Pomorski

Kamień Pomorski,zachodniopomorskie

240 000 zł130 m² 1 846,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Willowa

Kamień Pomorski,zachodniopomorskie

380 000 zł134 m² 2 835,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kamień Pomorski

Kamień Pomorski,zachodniopomorskie

549 000 zł180 m² 3 050 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

0% - - dotyczy ofert, których zdjęcia mają znak 0% Prezentujemy Państwu nowy dom, położony na przedmieściach Kamienia Pomorskiego (3 km od centrum), 11 km od morza (dziwnówek). Na jego powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Reja

Kamień Pomorski,zachodniopomorskie

495 000 zł125 m² 3 960 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

0% - - dotyczy ofert, których zdjęcia mają znak 0% oferta 0% - koszty pośrednictwa W całości ponosi sprzedający! Prezentujemy Państwu budynek mieszkalny jednorodzinny z użytkowym poddaszem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kamień Pomorski

Kamień Pomorski,zachodniopomorskie

495 000 zł125 m² 3 960 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Paderewskiego

Kamień Pomorski,zachodniopomorskie

770 000 zł188 m² 4 095,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

0% - - dotyczy ofert, których zdjęcia mają znak 0% oferta 0% - koszty pośrednictwa W całości ponosi sprzedający. Prezentujemy Państwu przestronny dom jednorodzinny położony w Kamieniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kamień Pomorski

Kamień Pomorski,zachodniopomorskie

750 000 zł227 m² 3 303,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kamień Pomorski

Kamień Pomorski,zachodniopomorskie

750 000 zł227 m² 3 308,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

0% - - dotyczy ofert, których zdjęcia mają znak 0% Prezentujemy Państwu dom jednorodzinny z użytkowym poddaszem o powierzchni użytkowej 226,70 m2 położony w Kamieniu Pomorskim. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kamień Pomorski

Kamień Pomorski,zachodniopomorskie

549 000 zł181 m² 3 033,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kamień Pomorski

Kamień Pomorski,zachodniopomorskie

770 000 zł188 m² 4 095,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

0% - - dotyczy ofert, których zdjęcia mają znak 0% Prezentujemy Państwu przestronny dom jednorodzinny położony w Kamieniu Pomorskim na Osiedlu miejskim posadowiony na działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Topolowa

Kamień Pomorski,zachodniopomorskie

485 000 zł107 m² 4 532,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Mickiewicza

Kamień Pomorski,zachodniopomorskie

980 000 zł445 m² 2 202,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Oferta 0% - koszty pośrednictwa W całości ponosi sprzedający. Bardzo ładna, nowa kamienica o powierzchni użytkowej 445 m2, zlokalizowana w samym centrum Kamienia Pomorskiego. Powierzchnia.

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij