dowolna

Mieszkania z księgą wieczystą Kamień Pomorski - Oferty sprzedaży i najmu

21 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

21 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Kamień Pomorski

Kamień Pomorski,zachodniopomorskie

640 000 zł90 m² 7 111,11 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Sprzedam prywatnie! Ładne 2 poziomowe mieszkanie 3-pok blisko Mariny Na sprzedaż ładnie 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 50m2 + poddasze użytkowe (łącznie 90m2 po podłodze) zlokalizowane na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Makuszyńskiego

Centrum,Kamień Pomorski

130 000 zł17 m² 7 669,62 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż prezentujemy przytulną kawalerkę wraz z garażem. Lokal mieszkalny o powierzchni 16,95m2 znajduje się na 4 piętrze czteropiętrowego bloku z 2010 roku. Składa się: - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kamień Pomorski

Kamień Pomorski,zachodniopomorskie

344 000 zł47 m² 7 341,02 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż słoneczne mieszkanie w Kamieniu Pomorskim. Mieszkanie o powierzchni całkowitej 46,86 m2 znajdujące się na 4 piętrze bloku wielorodzinnego wybudowanego w 1990 roku. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kamień Pomorski

Kamień Pomorski,zachodniopomorskie

339 000 zł47 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Oferuję na sprzedaż słoneczne mieszkanie w Kamieniu Pomorskim. Mieszkanie o powierzchni całkowitej 47,42 m2 znajdujące się na 2 piętrze bloku wielorodzinnego wybudowanego w 1990 roku. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kamień Pomorski,zachodniopomorskie

225 000 zł33 m² 7 094,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż w bardzo atrakcyjnej cenie mieszkanie w centrum Kamienia Pomorskiego. Wiele dużych okien skierowanych od wschodu po południe daje nam niezwykłe nasłonecznienie mieszkania. Dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kamień Pomorski

Centrum,Kamień Pomorski

309 000 zł47 m² 6 638,02 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Atrakcyjne Mieszkanie w Kamieniu Pomorskim - Gotowe do Zamieszkania! Z przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży 2 pokojowego mieszkania położonego w Kamieniu Pomorskim przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kamień Pomorski,zachodniopomorskie

477 000 zł91 m² 5 241,76 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie w Kamieniu Pomorskim - idealne dla rodzin! Szukasz jasnego, przestronnego lokum w malowniczej okolicy nad Zalewem Kamieńskim? Mamy dla Ciebie doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kamień Pomorski

Centrum,Kamień Pomorski

349 000 zł78 m² 4 474,36 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Przedstawiamy lokal do adaptacji o powierzchni 78 m2 znajdujący się w centrum miejscowości Kamień Pomorski. W otoczeniu nieruchomości mieści się Port Morski, urząd Miasta, sklepy. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gryficka

Kamień Pomorski,zachodniopomorskie

249 000 zł57 m² 4 368,42 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Przedmiotem oferty jest mieszkanie trzy pokojowe położone 15 min jazdy samochodem do centrum miejscowości Kamień Pomorski. - zadzwoń już dziś I umów się na bezpłatną prezentację Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Wolińska

Kamień Pomorski,zachodniopomorskie

295 000 zł53 m² 5 534,71 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferuję na sprzedaż ciepłe i słoneczne mieszkanie w Kamieniu Pomorskim. Nieruchomość o powierzchni 53,30 m2 usytuowana na parterze w szeregowcu wybudowany w 1980 roku. Klucze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Strzelecka

Kamień Pomorski,zachodniopomorskie

280 000 zł52 m² 5 415,86 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Słoneczne mieszkanie 3 pokojowe, z pięknym widokiem na katedrę i okolicę. Okna wychodzące na trzy strony świata. Mieszkanie do remontu. Blok ocieplony, wymienione okna, odnowiony balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Kamień Pomorski

Kamień Pomorski,zachodniopomorskie

199 000 zł54 m² 3 664,83 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż ciepłe i słoneczne mieszkanie położone w pasie nadmorskim zaledwie 15 minut spokojnej jazdy od centrum Kamienia Pomorskiego Mieszkanie bezczynszowe o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szpitalna

Kamień Pomorski,zachodniopomorskie

319 000 zł52 m² 6 099,43 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne mieszkanie na sprzedaż! Cena do negocjacji! Sprzedam 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,3 m Oddalone od miejskiego zgiełku poprzez usytuowanie przy ślepej ulicy na wlocie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kamień Pomorski

Kamień Pomorski,zachodniopomorskie

319 000 zł52 m² 6 099,43 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Oferuję na sprzedaż ciepłe i słoneczne mieszkanie w Kamieniu Pomorskim. Nieruchomość o powierzchni 52,30 m2 usytuowana na 2 piętrze w bloku wielorodzinnym. Klucze w biurze na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Makuszyńskiego

Kamień Pomorski,zachodniopomorskie

350 000 zł49 m² 7 142,86 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Mieszkanie 2 pokojowe w nowym budownictwie ,ciepłe spokojna okolica. Dwa balkony ogrzewanie gazowe ,niski czynsz

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kamień Pomorski

Kamień Pomorski,zachodniopomorskie

275 000 zł34 m² 7 994,19 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż ciepłe i słoneczne mieszkanie w Kamieniu Pomorskim. Nieruchomość o powierzchni 34,4 m2 usytuowana na 3 piętrze bloku wielorodzinnego wybudowany w 1980 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Kamień Pomorski

Kamień Pomorski,zachodniopomorskie

185 000 zł26 m² 7 101,73 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Przedstawiamy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 26,05 m2 położone w centrum miasta Kamień Pomorski, 80 metrów od Ratusza, 250 metrów od Portu Marina. Mieszkanie znajduję się na II.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Kamień Pomorski

Kamień Pomorski,zachodniopomorskie

210 000 zł26 m² 8 076,92 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1990

Oferuję na sprzedaż ciepłe i słoneczne mieszkanie w Kamieniu Pomorskim. Nieruchomość o powierzchni 26 m2 znajdująca się na 2 piętrze bloku wielorodzinnego. Klucze w biurze na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kamień Pomorski

Kamień Pomorski,zachodniopomorskie

340 000 zł50 m² 6 742,02 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Oferuję na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni użytkowej 50,43m2 położone na parterze budynku 4 piętrowego w Kamieniu Pomorskim. Na oglądanie proszę umawiać się telefonicznie pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kamień Pomorski

Kamień Pomorski,zachodniopomorskie

305 000 zł41 m² 7 439,02 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Oferuję na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni użytkowej 41m2 położone na parterze w Kamieniu Pomorskim. Na oglądanie proszę umawiać się telefonicznie pod nr Tel. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Kamień Pomorski

Kamień Pomorski,zachodniopomorskie

135 000 zł47 m² 2 872,34 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Oferuję na sprzedaż bezczynszowe mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni użytkowej 47m2 położone na 1 piętrze w budynku ośmiorodzinnym. .rezerwacja. Na oglądanie proszę umawiać się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kamień Pomorski

Kamień Pomorski,zachodniopomorskie

475 000 zł79 m² 6 005,06 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Przedstawiamy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 79,10 m2 zlokalizowane w miejscowości Kamień Pomorski. Odległość do nadmorskiej, popularnej miejscowości Dziwnówek wynosi 10 km.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Kamień Pomorski

Kamień Pomorski,zachodniopomorskie

465 000 zł79 m² 5 886,08 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni użytkowej 79m2 położone na 1 piętrze w cichym miejscu Kamienia Pomorskiego. Na oglądanie proszę umawiać się telefonicznie pod nr Tel.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Kamień Pomorski

Kamień Pomorski,zachodniopomorskie

240 000 zł92 m² 2 608,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż przedstawiamy parter domu o powierzchni 92 m2 w miejscowości Kamień Pomorski. Położony blisko Zalewu Kamieńskiego w cichym i spokojnym miejscu. Odległość od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kamień Pomorski

Kamień Pomorski,zachodniopomorskie

359 000 zł62 m² 5 749,52 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Oferuję na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni użytkowej 62,44m2 położone na 2 piętrze w Kamieniu Pomorskim. Na oglądanie proszę umawiać się telefonicznie pod nr Tel. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Kamień Pomorski

Kamień Pomorski,zachodniopomorskie

255 000 zł38 m² 6 710,53 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Oferuję na sprzedaż ciepłe i słoneczne mieszkanie w centrum Kamienia Pomorskiego. Nieruchomość o powierzchni 38m2 znajdująca się na 1 piętrze bloku wielorodzinnego. Klucze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Kamień Pomorski

Kamień Pomorski,zachodniopomorskie

249 000 zł38 m² 6 552,63 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Przedstawiamy mieszkanie na sprzedaż o powierzchni około 38 m2 zlokalizowane w centrum miejscowości Kamień Pomorski. Zlokalizowane w bliskości Portu Marina nad Zalewem Kamieńskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Kamień Pomorski

Kamień Pomorski,zachodniopomorskie

230 000 zł34 m² 6 764,71 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Przedstawiamy mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 34 m2 znajdujące się w samym centrum Kamienia Pomorskiego. Lokal ulokowany na I piętrze docieplonego bloku. Składa się z: - przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kamień Pomorski

Kamień Pomorski,zachodniopomorskie

299 000 zł44 m² 6 775,44 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferuję na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni użytkowej 44,13m2 położone na 2 piętrze w Kamieniu Pomorskim. Na oglądanie proszę umawiać się telefonicznie pod nr Tel. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kamień Pomorski

Kamień Pomorski,zachodniopomorskie

320 000 zł49 m² 6 530,61 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Przedstawiamy mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 49 m2 zlokalizowane w miejscowości Kamień Pomorski. Do nadmorskiej miejscowości Dziwnówek odległość wynosi 10 km. Mieszkanie ulokowane jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kamień Pomorski

Kamień Pomorski,zachodniopomorskie

220 000 zł34 m² 6 451,61 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Przedstawiamy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 34,10 m2 zlokalizowane w centrum miejscowości Kamień Pomorski. Położone 250 metrów Portu Marina nad Zalewem Kamieńskim. Do nadmorskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kamień Pomorski

Kamień Pomorski,zachodniopomorskie

209 000 zł60 m² 3 494,98 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferuję na sprzedaż słoneczne mieszkanie w bliskim centrum Kamienia Pomorskiego. Mieszkanie o powierzchni całkowitej 59,80 m2 znajdujące się na 1 piętrze bloku wielorodzinnego wybudowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem Kamień Pomorski

Kamień Pomorski,zachodniopomorskie

429 000 zł80 m² 5 362,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Oferuję na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni użytkowej 80m2 położone na 1 piętrze w w centrum Kamienia Pomorskiego. Na oglądanie proszę umawiać się telefonicznie pod nr Tel.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kamień Pomorski

Kamień Pomorski,zachodniopomorskie

478 000 zł76 m² 6 289,47 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferuję na sprzedaż słoneczne mieszkanie w bliskim centrum Kamienia Pomorskiego. Mieszkanie o powierzchni całkowitej 62 m2 znajdujące się na 1 piętrze bloku wielorodzinnego wybudowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szczecińska

Kamień Pomorski,zachodniopomorskie

478 000 zł75 m² 6 346,26 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Przedstawiamy mieszkanie o powierzchni 61,32 m2 zlokalizowane w miejscowości Kamień Pomorski. Odległość dzieląca nieruchomość od morza wynosi zaledwie 9 km. Mieszkanie położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Kamień Pomorski

Kamień Pomorski,zachodniopomorskie

320 000 zł92 m² 3 478,26 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Kamień Pomorski

Kamień Pomorski,zachodniopomorskie

165 000 zł26 m² 6 346,15 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Oferuję na sprzedaż ciepłe i słoneczne mieszkanie w Kamieniu Pomorskim. Nieruchomość o powierzchni 26 m2 znajdująca się na 4 piętrze bloku wielorodzinnego. Klucze w biurze na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kilińskiego

Kamień Pomorski,zachodniopomorskie

428 000 zł69 m² 6 202,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Rezerwacja W ofercie na sprzedaż mieszkanie w bloku w Kamieniu Pomorskim. Własnościowe, ogrzewanie własne gazowe. Mieści się ono na 3 pietrze w środkowej klatce. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem Kamień Pomorski

Kamień Pomorski,zachodniopomorskie

196 000 zł64 m² 3 062,50 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferuję na sprzedaż bezczynszowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 64m2 położone na parterze budynku kilkunastorodzinnego w cichym miejscu Kamienia Pomorskiego. Na oglądanie proszę umawiać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szczecińska

Kamień Pomorski,zachodniopomorskie

360 000 zł85 m² 4 215,46 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Przedstawiamy czteropokojowe mieszkanie z dużym balkonem usytuowane na 4 piętrze bloku przy ulicy Szczecińskiej w Kamieniu Pomorskim. Powierzchnia użytkowa wynosi 85,40 m2 a składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Wolińska

Kamień Pomorski,zachodniopomorskie

190 000 zł103 m² 1 844,66 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1940

0% - - dotyczy ofert, których zdjęcia mają znak 0% oferta 0% - koszty pośrednictwa W całości ponosi sprzedający. Prezentujemy Państwu dwupoziomowy lokal mieszkalny znajdujący się.

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij