Mieszkanie

Kamień Pomorski, zachodniopomorskie

  • 463 000 zł
  • 35 m²
  • 13 228,57 zł/m²

Zdjęcie

Marta Hołownia

Skontaktuj się

Mieszkanie

Kamień Pomorski, zachodniopomorskie

zaktualizowane:
13 maja 2026

463 000 zł

35 m²

13 228,57 zł/m²

Mieszkanie

Zaktualizowane: 13 maja 2026

463 000 zł 35 m² 13 228,57 zł/m²

Warto zadzwonić

wysokie zainteresowanie

Piętro:
parter/1
Liczba pokoi:
2
Rok budowy:
2010
Miejsce parkingowe:
tak
Stan mieszkania:
dobry

Piętro:

parter/1

Liczba pokoi:

2

Rok budowy:

2010

Miejsce parkingowe:

tak

Stan mieszkania:

dobry

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 463 000 zł (13 228,57 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: maj 2026
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka mieszkania: 35 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: dobry
  •   okna: plastikowe
  • Budynek: rok budowy: 2010 (blok w nowym budownictwie)
  • Rozkład mieszkania: piętro 0/1, dwupoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: ogródek
  • Wyposażenie: mieszkanie umeblowane
  • Kuchnia: aneks kuchenny
  • Media: ogrzewanie: kominek, inne
  • Bezpieczeństwo: monitoring/kamery
  • Miejsce parkingowe: tak
  • Źródło: biuro nieruchomości: Maria Huk Nieruchomości, zaktualizowane: 13.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 123/17089/OMS

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Zejdź z pokładu prosto do domu.
Na sprzedaż mieszkanie z prywatną keją na wyłączność.

OFERTA OFF MARKET - zdjęcia, dane szczegółowe tylko mailowo lub osobiście.

Kamień Pomorski od lat przyciąga żeglarzy i ludzi, którzy najlepiej odpoczywają blisko wody. Tutaj nie trzeba jednak szukać wolnego miejsca w marinie prywatna keja przynależy do nieruchomości. (...)

Agent

Marta Hołownia

661 290...

661 290 323

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Marta Hołownia

661 290...

661 290 323

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości