Mieszkanie, ul. Orzeszkowej

Orzeszkowej, Kamień Pomorski, zachodniopomorskie

  • 1 750 zł
  • 58 m²
  • 30,17 zł/m²

Zdjęcie

Krzysztof Caruk

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Orzeszkowej

Orzeszkowej, Kamień Pomorski, zachodniopomorskie

zaktualizowane:
14 maja 2026

1 750 zł

58 m²

30,17 zł/m²

Mieszkanie, ul. Orzeszkowej

Zaktualizowane: 14 maja 2026

1 750 zł 58 m² 30,17 zł/m²

Piętro:
parter/2
Liczba pokoi:
3
Umeblowane:
tak
Stan mieszkania:
dobry
Kaucja:
-

Piętro:

parter/2

Liczba pokoi:

3

• Typ oferty: mieszkanie do wynajęcia
  • Czynsz wynajmu: 1 750 zł / miesiąc
  • Dostępne: maj 2026
  • Charakterystyka mieszkania: 58 m², 3 pokoje, 1 łazienka; stan: dobry
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 1990
  • Rozkład mieszkania: piętro 0/2, jednopoziomowe, poddasze
  • Wyposażenie: mieszkanie umeblowane, zmywarka, płyta gazowa / elektryczna, lodówka
  • Kuchnia: z oknem
  • Media: gaz; ogrzewanie: gazowe
  •   opomiarowanie wody
  •   Internet, telefon
  • Bezpieczeństwo: drzwi antywłamaniowe, domofon/wideofon, teren ogrodzony
  • Źródło: biuro nieruchomości: Caruk Nieruchomości, zaktualizowane: 14.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 109/ZKA/MW

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Na wynajem słoneczne mieszkanie 3 pokojowe , położone w Kamieniu Pomorskim przy ulicy E. Orzeszkowej.
Lokal mieszkalny zlokalizowany na II piętrze w budynku wielorodzinnym.
Nieruchomość składa się z :
- salonu,
- 2 sypialni,
- kuchni,
-przedpokoju,
-łazienki z wanną.
Całość o łącznej powierzchni 58 m kw.
Miejsca parkingowe na terenie wspólnoty.
Wymagana kaucja w wysokości 2500 złotych. (...)

Agent

Krzysztof Caruk

605 600...

605 600 300

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość