dowolna

Nieruchomości Kamień Pomorski - Oferty sprzedaży nieruchomości

161 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

161 ogłoszeń

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Z radością przedstawiamy Państwu tę wyjątkową propozycję inwestycyjną, idealną dla osób poszukujących luksusowego mieszkania pod wynajem zarówno krótko-, jak i długoterminowy. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

376 200 zł888 m² 423,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka w pierwszej linii brzegowej bezpośredni dostęp do Zalewu Kamieńskiego - Półwysep Żółcino / Kamień Pomorski. Oferujemy na sprzedaż wyjątkową działkę o powierzchni 888 mkw.,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

890 000 zł98 m² 8 673,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:500 m²

Oferujemy na sprzedaż nowy dom w stanie surowym otwartym o powierzchni użytkowej 98 m2 znajdujący się w Kamieniu Pomorskim. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem telefonu   .

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem

Kamień Pomorski,zachodniopomorskie

850 000 zł96 m² 8 854,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:526 m²

Zakup wolny od podatku pcc 2%! W naszej ofercie, nowowybudowany parterowy dom przygotowany do własnej aranżacji o powierzchni 96 m2 na prężnie rozwijających się przedmieściach Kamienia.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

735 000 zł600 m² 1 225 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:5 900 m²

Oferuję na sprzedaż ciepły dom wolnostojący z dużymi możliwościami położony 15 minut spokojnej jazdy od centrum Kamienia Pomorskiego. Wybudowany w 1920 roku - do zamieszkania od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

138 000 zł3 000 m² 46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem oferty jest działka o powierzchni 3000 m kw położona w miejscowości Trzebieszewo gm Kamień Pomorski. Nieruchomość sąsiaduje z zabudowaniami mieszkaniowymi.

Szczegóły ogłoszenia

287 100 zł738 m² 389,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka w drugiej linii brzegowej od brzegu Zalewu Kamieńskiego - Półwysep Żółcino / Kamień Pomorski. Oferujemy na sprzedaż wyjątkową działkę o powierzchni 738 mkw., położoną na.

Szczegóły ogłoszenia

245 000 zł34,70 m² 7 060,52 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 34,70 m2, znajdujące się w ścisłym centrum Kamienia Pomorskiego Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem telefonu 728.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł53 m² 6 603,77 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:garaż

Wyjątkowy lokal użytkowy z funkcją mieszkalną w centrum Kamienia Pomorskiego! Możliwy kredyt hipoteczny! Sprzedaż lub wynajem - zapraszamy do kontaktu! Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy lokal.

Szczegóły ogłoszenia

229 500 zł684 m² 335,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka w czwartej linia brzegowej od brzegu Kamieńskiego - Półwysep Żółcino / Kamień Pomorski. Oferujemy na sprzedaż wyjątkową działkę o powierzchni 684 mkw., położoną na.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł75 m² 3 533,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:4 500 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż dużą działkę o powierzchni 4500 m2 położoną w spokojnej miejscowości oddalonej o niecałe 10 km od Kamienia Pomorskiego. Oglądanie umawiaj telefonicznie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż dużą działkę o powierzchni 3001 m2, oddaloną o 3 km od centrum Kamienia Pomorskiego i tylko 7 km od plaży w Dziwnówku. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana położona na osiedlu domów jednorodzinnych w Kamieniu Pomorskim. Nieruchomość z wydanymi warunkami zabudowy pod dom wolnostojący. Zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł807 m² 322,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Działka w czwartej linii brzegowej od brzegu Zalewu Kamieńskiego - Półwysep Żółcino / Kamień Pomorski. Oferujemy na sprzedaż wyjątkową działkę o powierzchni 807 mkw., położoną na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 584 000 zł160 m² 9 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:331 m²

Na sprzedaż przedstawiamy budynek mieszkalny, jednorodzinny w zabudowie grupowej zlokalizowany w miejscowości Kamień Pomorski. Nieruchomość położona jest w atrakcyjnej okolicy. Do.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł340 m² 2 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:700 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący w Kamieniu Pomorskim. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem telefonu   klucze do nieruchomości są wyłącznie w naszym biurze. Ponad 1000 ofert.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł300 m² 8 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:13

 

Powierzchnia działki:681 m²

Na sprzedaż dom wielopokoleniowy, wolnostojący położony w Kamieniu Pomorskim przy zalewie. Dom o powierzchni użytkowej 317 m2, znajduje się na działce o powierzchni 681 m2. Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

1 042 950 zł6 953 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Polecamy Państwu działkę z linią brzegową położoną w Kamieniu Pomorskim. Nieruchomość o powierzchni 6953 m2, w kształcie prostokąta. Dojazd do nieruchomości odbywa się drogą.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł64 m² 6 015,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:4 344 m²

Przedmiotem sprzedaży jest drewniany domek rekreacyjny, położony 8 minut jazdy autem od centrum Kamienia Pomorskiego. Budynek jednokondygnacyjny o powierzchni użytkowej ok. 64 m kw.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Kamień Pomorski,zachodniopomorskie

1 499 000 zł305 m² 4 914,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:540 m²

Komfortowy, nowoczesny i energooszczędny dom w Kamieniu Pomorskim idealny do zamieszkania i prowadzenia działalności! Przedstawiamy wyjątkową nieruchomość w sercu Kamienia.

Szczegóły ogłoszenia

292 500 zł870 m² 336,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Działka w czwartej linii brzegowej od Zalewu Kamieńskiego - Półwysep Żółcino / Kamień Pomorski. Oferujemy na sprzedaż wyjątkową działkę o powierzchni 870 mkw., położoną na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Przedmiotem sprzedaży są działki budowlane na osiedlu Chopina. Działka o powierzchni 821 m kw w kształcie zbliżonym do kwadratu z widokiem na zalew kamieński. Działka posiada.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł162,70 m² 7 682,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:844 m²

Ofertą sprzedaży jest dom jednorodzinny o powierzchni całkowitej 162,7 m2 bez podpiwniczenia położony w miejscowości Kamień Pomorski. Nieruchomość oddalona 6,5 km od nadmorskiej.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł140 m² 6 357,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Przedmiotem oferty jest nowoczesny i w pełni wyposażony dom położony na zagospodarowanej działce w spokojnej miejscowości tylko 8 minut jazdy od Kamienia Pomorskiego i 20 minut jazdy od.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł200 m² 6 000 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:15 000 m²

Polecamy Państwu nieruchomości położone w pasie nadmorskim bezpośrednio przy trasie Kamień Pomorski- pobierowo. W skład oferty wchodzi: - dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 200.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Kompletnie wyposażone mieszkanie w nowym dwukondygnacyjnym, czternasto-lokalowym budynku mieszkalnym, położonym na osiedlu Chopina, 6 km od morza (ścieżka rowerowa), 2 km od centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowoczesnych mieszkań w wyjątkowej lokalizacji w sercu uzdrowiskowego miasta Kamień Pomorski. Inwestycja powstaje w miejscu, które łączy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1917

Oferta wyłącznie dla klienta gotówkowego! Na sprzedaż bezczynszowe, duże mieszanie 3 pokojowe położone w Kamieniu Pomorskim przy ulicy Szczecińskiej, vis- a-vis parku. Lokal mieści się na.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł131 m² 3 282,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:440 m²

Unikalna Inwestycja Deweloperska w Kamieniu Pomorskim: realizuj Swoje Pasje i Misje! Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem telefonu   klucze do nieruchomości wyłącznie.

Szczegóły ogłoszenia

3 656 425 zł31 795 m² 115 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Polecamy Państwu działkę inwestycyjną położoną w obrębie miasta o powierzchni 31795 m2. Nieruchomość położona przy drodze głównej, asfaltowej, przy obwodnicy w przepięknej.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł767 m² 951,76 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:583 m²

Nowa niższa cena! Polecamy Państwu nieruchomość położoną w okolicy Kamienia Pomorskiego. Obiekt o łącznej powierzchni 767 m2 składający się z części produkcyjnej oraz mieszkalnej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana położona w malowniczej miejscowości, 8 minuj jazdy autem od centrum Kamienia Pomorskiego. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się domy jednorodzinne oraz.

Szczegóły ogłoszenia

277 200 zł714 m² 388,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka w trzeciej linii brzegowej od Zalewu Kamieńskiego - Półwysep Żółcino / Kamień Pomorski. Oferujemy na sprzedaż wyjątkową działkę o powierzchni 714 mkw., położoną na.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł200 m² 8 275,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 780 m²

Przedmiotem sprzedaży jest ładny dom jednorodzinny położony 3 minuty spokojnej jazdy od centrum Kamienia Pomorskiego. Nieruchomość 2 kondygnacyjna o powierzchni użytkowej ok. 170 m kw.

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł200 m² 4 350 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:510 m²

Sprzedaz ze względów rodzinnych - dla poważnie zainteresowanych cena do rozmowy. Dochodowy dom ze sklepem w doskonalej lokalizacji, z mozliwoscia zaadaptowania dodatkowego lokalu dochodowego np.

Szczegóły ogłoszenia

419 400 zł990 m² 423,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Działka w pierwszej linii brzegowej bezpośredni dostęp do Zalewu Kamieńskiego - Półwysep Żółcino / Kamień Pomorski. Oferujemy na sprzedaż wyjątkową działkę o powierzchni 990 mkw.,.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł54,25 m² 6 801,84 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie 2 pokojowe z balkonem, zlokalizowane przy ulicy Topolowej w Kamieniu Pomorskim. Mieszkanie 54,25 m2 zlokalizowane na 2 piętrze w budynku wielorodzinnym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Przedmiotem ogłoszenia jest działka rolna położona zaledwie 2 minuty spokojnej jazdy od centrum Kamienia Pomorskiego - Cisza i Spokój. Powierzchnia działki 1678 m2 - dostęp do drogi gminnej.

Szczegóły ogłoszenia

148 800 zł744 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Dzień dobry, posiadam na sprzedaż działki usytuowane w pięknej miejscowości Kamień Pomorski leżącej w bliskim położeniu Zalewu Kamieńskiego czy tudzież Zatoki Cichej, o powierzchni;.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka Kamień Pomorski

Centrum,Kamień Pomorski

28 000 zł450 m² 62,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy do sprzedaży działkę ogrodową w miejscowości Kamień Pomorski o powierzchni 450 m2 w kształcie prostokąta. Wszędzie blisko do centrum to zaledwie 2 minuty spokojnej jazdy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Kamień Pomorski

Centrum,Kamień Pomorski

474 900 zł40 m² 11 763,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Z przyjemnością prezentujemy Państwu tę wyjątkową propozycję inwestycyjną, idealną dla osób poszukujących luksusowego mieszkania pod wynajem krótko- i długoterminowy. Rok budowy: 2015.